فرهادی مطرح كرد؛

دستور رئیس جمهور برای توزیع منظم شیر مدارس ابتدایی

دستور رئیس جمهور برای توزیع منظم شیر مدارس ابتدایی

به گزارش دانشگاه فارسی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش وپرورش اظهار داشت: رئیس جمهور دستور دادند تا برای همه دانش آموزان و کودکان در مدارس ابتدایی، شیر بصورت منظم توزیع شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، علی فرهادی در آیین افتتاح توزیع شیر بین دانش آموزان مدارس کل کشور که در مدرسه شهید کمندی ناحیه دو بهارستان انجام شد خطاب به دانش آموزان دبستانی اظهار داشت: شما دانش آموزان اگر بخواهید قوی باشید و از کشورتان دفاع کنید و اگر بخواهید خوب درس بخوانید باید اول سالم باشید و تنی سالم و قوی داشته باشید.
وی افزود: همانطور که می دانید شیر کامل ترین غذایی است که خدا برای ما انسان ها خلق کرده است. لذا؛ رئیس جمهور دستور دادند تا برای تمام دانش آموزان و کودکان در مدارس ابتدایی، شیر بصورت منظم توزیع شود و شما باید از این شیر استفاده کنید تا توانمندی و سلامت داشته باشید و درس بخوانید.
فرهادی با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت اضافه کرد: به جهت اینکه به تمام قله های سیاسی، اجتماعی، علمی و… دست پیدا کنید، باید درس بخوانید و ما انتظار داریم که از همه امکاناتی که در اختیارتان قرار داده شده، استفاده کنید. رهبر معظم انقلاب نیز دانش آموزان و به ویژه دختران را بسیار دوست دارند و برای شما دعا می کنند.


منبع:

1402/07/28
18:40:54
5.0 / 5
243
تگهای خبر: آموزش , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است