مدیركل آموزش و پرورش استان سمنان:

مهارت ورزی دانش آموزان وارد دوره ابتدایی شود

مهارت ورزی دانش آموزان وارد دوره ابتدایی شود

به گزارش دانشگاه فارسی، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان دوران ابتدایی را محوری ترین زمان تحصیل دانست و اظهار داشت: مفاهیمی مانند مهارت ورزی دانش آموزان باید از دوره ابتدایی وارد چرخه آموزش شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، جمال وزیری ظهر دوشنبه در نشست تخصصی با مدیران شهرستان سرخه به میزبانی دبیرستان رضایی نژاد، ضمن اشاره به اهمیت دوران ابتدایی و تحصیل دانش آموزان بیان نمود: دوره ابتدایی دوره چیدمان اولویت ها است.
وی با اشاره به اینکه آموزش بنیادین، رکن اصلی آموزش ابتدایی است، تصریح کرد: لازم است با برنامه ریزی بهتر در زمینه آموزش ابتدایی و شیوه ها و سرفصل ها، بازبینی و تغییراتی صورت گیرد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به اینکه در دوره ابتدایی باید مباحث کارآفرینی هم مد نظر قرار گیرد، اظهار داشت: مهارت ورزی دانش آموزان را باید به دوره ابتدایی وارد کرد.
وزیری یکی از نیازهای اساسی مجموعه آموزش و پرورش سرخه را تهیه نسخه جامع و آمایش سرزمینی دانست و تاکید داشت: تجربه گردانی مدیران و راه اندازی کاروان خدمت در زمره موضوع هایی است که باید مورد توجه مسؤلان آموزش و پرورش سرخه قرار گیرد.
وی همینطور با اشاره به اینکه توجه به مسأله نماز در مدارس باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد، اظهار داشت: هدف تعلیم و تربیت انسان سازی است
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان اظهار نمود: تمام سند تحول بنیادین نگاهی بر اساس فرمانده بودن مدیر مدرسه است لیکن مدیران می توانند با اختیار عملی که دارند بخشنامه ها را بومی سازی کنند.


منبع:

1402/07/19
07:40:27
5.0 / 5
210
تگهای خبر: آموزش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دوستان دانشگاه فارسی
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است