معاون پرورشی اداره كل آموزش و پرورش اصفهان:

شروع اردوهای راهیان پیشرفت دانش آموزی اصفهان از ۱۰ مهر

شروع اردوهای راهیان پیشرفت دانش آموزی اصفهان از ۱۰ مهر

به گزارش دانشگاه فارسی، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار داشت: اردوهای راهیان پیشرفت دانش آموزان استان اصفهان در سال تحصیلی جدید با بازدید دانش آموزان دبیرستان های دولتی از ۱۰ مهر شروع شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، مهدی نم نبات عنوان کرد: بعد از طرح مبحث اجرای اردوهای راهیان پیشرفت توسط ریاست محترم جمهور در سال گذشته، اجرای این طرح در دستورکار آموزش و پرورش استان قرار گرفت.
وی افزود: با دستور مدیرکل آموزش و پرورش استان مقرر شد تا به یاد ۳۶ هزار شهید دانش آموز، بستر بازدید ۳۶ هزار دانش آموز از پیشرفت های مختلف کشور در زمینه های نظامی و صنعتی فراهم گردد که به یاری خدا و همت همکاران فرهنگی در سرتاسر استان، پارسال از این هدف فراتر رفتیم و بیشتر از ۴۱ هزار دانش آموز در این اردوها شرکت نمودند.
نم نبات اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری، اجرای این طرح را از اولین روزها آغاز کرده ایم که در همین راستا پیش از شروع مهر، مدارس غیردولتی و استعدادهای درخشان از مراکز دفاعی و هسته ای مستقر در شهرستان کاشان بازدید داشتند.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: بازدید دانش آموزان دبیرستان های دولتی از مجموعه بهیار صنعت اصفهان در ادامه همین فرآیند برنامه ریزی شده است که اردوی اولین گروه در روز ۱۰ مهرماه برگزار گردید.
وی افزود: پیشبینی می نماییم که در سال تحصیلی جاری، در مقایسه با سال گذشته، تعداد بیشتری از دانش آموزان بتوانند در این اردوها حضور یابند و با دستاوردهای مختلف ایران اسلامی آشنا گردند.
نم نبات تصریح کرد: مراکز مختلف صنعتی، دفاعی و هسته ای استان همچون مراکزی است که در این اردوها مورد بازدید دانش آموزان قرار خواهد گرفت تا ضمن آشناسازی آینده سازان با پیشرفت های مختلف کشور، زمینه را برای تقویت روحیه خودباوری و هویت ملی آنها فراهم آورد.


منبع:

1402/07/14
13:41:27
5.0 / 5
196
تگهای خبر: آموزش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دوستان دانشگاه فارسی
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است