دهمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور

دهمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور

به گزارش دانشگاه فارسی، دهمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور در دانشگاه صنعتی شریف بعنوان بزرگترین و معتبرترین رویداد در حوزه برنامه نویسی موبایل روزهای ۳۱ شهریور تا یکم مهر ماه سال ۱۴۰۱ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از گروه فناوری اطلاعات شریف، بعد از برگزاری نه دوره ماراتون برنامه نویسی موبایل طی سالهای ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ که با حضور گسترده برنامه نویسان حرفه ای از کل کشور و همکاری مجموعه های خصوصی و دولتی در این مسابقات همراه بود، الان دانشگاه صنعتی شریف و گروه فناوری اطلاعات شریف "Sharif ICT Group" با حمایت استراتژیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درحال آماده سازی برگزاری "دهمین دوره ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور MPM۱۰" در تاریخ ۳۰ شهریور تا یکم مهر ماه سالجاری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری هستند.
این رویداد یکی از بزرگترین، معتبرترین و باسابقه ترین مسابقات در حوزه برنامه نویسی موبایل است که با هدف شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و همینطور شناسایی برنامه نویسان مستعد و برجسته کشور و ورود این افراد به بازارکار برگزار می شود که ثبت نام در این مسابقات تا ۲۵ شهریور ماه ادامه داشت.
تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیرنقدی احتمال بسیار بالایی برای استخدام در شرکتهای معتبر حوزه ICT و کمیته ارتباط با صنعت مسابقات را خواهند داشت.
این مسابقات طی دو مرحله برگزار می گردد که مرحله اول مسابقات طی دو روز چهارشنبه ۳۰ شهریور و پنجشنبه ۳۱ شهریور برگزار می شود.
در این دو روز، مسابقات راس ساعت ۹: ۰۰ بامداد شروع می شود و تا ساعت ۱۸: ۰۰ ادامه می یابد. شرکت کنندگان در مسابقات در این زمان به صورت حضوری در سالن مسابقات مستقر خواهند بود و بعد ساعت ۱۸: ۰۰ از سالن مسابقات خارج خواهند شد. ولی می توانند به صورت آنلاین پاسخ های چالش ها را به سامانه مسابقات ارسال نمایند.
در مرحله اول شرکت کنندگان با ورود به سامانه مسابقات، چالش های رویداد را دریافت کرده و به مدت ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت تا پاسخ های خویش را برای چالش های مسابقه ارسال نمایند.
مرحله اول راس ساعت ۹: ۰۰ بامداد روز ۳۰ شهریور شروع شده و راس ساعت ۱۰: ۰۰ بامداد روز جمعه یکم مهر ماه تمام می شود. (۴۸ ساعت)
پس از آخر ۴۸ ساعت مسابقه، ۱۰ تیمی که بیشترین امتیاز را از تیم داوری دریافت نمودند، به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.
مرحله نهایی یا فینال مسابقات به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می شود. این مرحله حدود ساعت ۱۴: ۰۰ روز جمعه یکم مهر ماه شروع می شود و تیم های راه یافته به مرحله دوم به مدت ۱۰ دقیقه فرصت خواهد داشت که به عرضه ایده و برنامه خود بپردازند. در نهایت تیم های برتر با عنایت به امتیاز مرحله اول و دوم مسابقه مشخص خواهند شد.
ثبت نام به صورت تیمی است و تیم ها حداقل ۲ نفر و حداکثر ۴ نفر عضو باید داشته باشند. ثبت نام انفرادی هم مورد قبول است و تیم سازی برای ثبت نامهای انفرادی در روز اول مسابقه صورت خواهد گرفت.
علاقمندان می توانند برای ثبت نام در مسابقات و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http: //mpm.sharif.ir رجوع کنند.


منبع:

1401/06/29
22:15:31
5.0 / 5
27
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است