ویژه ترم تابستان؛

مهلت ثبت نام وام کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف تا فردا

مهلت ثبت نام وام کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف تا فردا

دانشگاه فارسی: وام کمک هزینه تحصیلی ترم تابستان از طرف معاونت دانشجویی دانشگاه شریف به دانشجویان پرداخت می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، فراخوان ثبت نام اعطای کمک هزینه تحصیلی در ترم تابستان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجویان دانشگاه شریف اعلام گردید.
دانشجویان متقاضی (با اولویت ساکنین خوابگاه در ترم تابستان جاری) می توانند برای ترم تابستان سال تحصیلی جاری تا اختتام روز چهارشنبه ۱۹ مرداد ماه، نسبت به تکمیل فرم درخواست الکترونیکی اقدام نموده و کلیه مدارک و مستندات مربوطه را بصورت الکترونیکی بوسیله آدرس stu.sharif.ir ارسال نمایند.
در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف و بمنظور اعتلای کارهای علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری، طرح پشتیبانی از دانشجویان متقاضی در امتداد فراهم نمودن شرایط مناسب تر با حمایت خیرین توسط "بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف" اجرا می شود.

با توجه به این که برخی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف باوجود داشتن ظرفیت علمی خوب، به سبب مشکلات اقتصادی نیاز به حمایت دارند، پس با نیت خیرخواهانه خیرین و همیاران دانشگاه، این طرح با هدف پشتیبانی از دانشجویان متقاضی، طراحی و اجرا می شود.

1401/05/22
09:11:24
5.0 / 5
163
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است