ویژه دانشجویان؛

اعلام شرایط پیش ثبت نام پیاده روی اربعین در دانشگاه علامه

اعلام شرایط پیش ثبت نام پیاده روی اربعین در دانشگاه علامه

دانشگاه فارسی: شرایط پیش ثبت نام پیاده روی اربعین در دانشگاه علامه طباطبایی اعلام گردید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، باتوجه به نزدیکی ایام محرم و صفر و اربعین سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و پیش بینی اربعین پر شور باتوجه به تعطیلی دو ساله، بسیج دانشجویی و هیئت اصحاب عاشورایی دانشگاه علامه طباطبائی از همه دانشجویان مشتاق زیارت، برای ثبت در پیاده روی اربعین دعوت می کند.
شرایط پیش ثبت نام متقاضیان اربعین حسینی ۱۴۰۱ به شرح زیر است؛ در این مرحله فقط پیش ثبت نام انجام می شود و به منزله ثبت نام قطعی نیست.
پیش ثبت نام از متقاضیان هیچ نوع تعهدی برای بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) در خصوص اعزام نخواهد داشت و متعاقباً اطلاع رسانی برای ثبت نام قطعی صورت خواهد گرفت.
چنانچه هرگونه محدودیتی از طرف دولت عراق برای تشرف به زیارت اربعین در نظر گرفته شود، نحوه ثبت نام قطعی متقاضیان از بین افرادی که پیش ثبت نام کرده اند تعیین و اعلام خواهد شد.
افرادی که قصد تشرف به همراه کاروان دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی را دارند، در مرحله ی پیش ثبت نام در سامانه سماح بصورت فردی (به عنوان سرگروه) ثبت نام کنند.
با توجه به این که نکات و موارد مهم بوسیله شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه اطلاع رسانی خواهد شد، پس در ثبت شماره تلفن همراه نهایت دقت را به عمل آورید. تاریخ انقضاء گذرنامه بصورت میلادی وارد شود.
طبق مصوبه ستاد مرکزی اربعین حسینی تزریق حداقل دو دز واکسن کرونا از شرایط تشرف است و در صورتیکه از زمان تزریق آخرین دز، ۶ ماه گذشته باشد، متقاضیان باید نسبت به تزریق دز یادآور اقدام نمایند.
در زمان ثبت نام قطعی از وزارت بهداشت استعلام صورت می گیرد و بدیهی است از ثبت نام قطعی متقاضیانی که شرایط واکسیناسیون اعلامی را نداشته باشند، جلوگیری می شود.
داشتن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ اعزام الزامی است، در صورت لزوم نسبت به دریافت گذرنامه جدید اقدام گردد.
متقاضیان فرصت دارند تا ۱۰ مرداد ماه نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایند. زمان سفر نیز از ۱۷ تا ۲۵ شهریورماه ۱۴۰۱ اعلام شده است.


منبع:

1401/05/03
23:36:58
5.0 / 5
131
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است