مدیر كل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم:

آغاز طرح ملی ضیافت ایثار ویژه دانشجویان شاهد از فردا 27 تیر ماه

آغاز طرح ملی ضیافت ایثار ویژه دانشجویان شاهد از فردا 27 تیر ماه

به گزارش دانشگاه فارسی مدیر کل دانشجویان شاهد ایثارگر سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: طرح ملی ضیافت ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در مشهد مقدس برای نخستین بار از فردا ۲۷ تیر ماه در بخش برادران شروع می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان امور دانشجویان، سید فردین تقی زاده اظهار داشت: اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان با هدف بصیرت افزایی دانشجویان شاهد و ایثارگر برای نخستین بار طرح ملی ضیافت ایثار را برگزار می نماید.
وی افزود: طرح ضیافت ایثار به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود تا دانشجویان علاوه بر شرکت در جلسات آموزشی و فوق برنامه از زیارت حرم امام رضا «ع» هم بهرمند شوند.
تقی زاده با اشاره به اینکه در این دوره ۴۰۰ نفر از برادران و ۴۰۰ نفر از خواهران شرکت خواهند کرد؛ اضافه کرد: طرح ضیافت ایثار با احتساب ورود و خروج دانشجویان طی ۱۰ روز برگزار می گردد. در این طرح مقرر شده است کلاس های روانشناسی، جامعه شناسی، اعتقادی و خیلی از حوزه های دیگر که فکر می نماییم دانشجویان در طول زندگی به آنها نیاز دارند را برگزار نماییم.
وی بیان نمود: در دوره ده روزه طرح ضیافت ایثار بامداد ها کلاس های آموزشی و پس از ظهرها کلاس های فوق برنامه برگزار می شود. همینطور در این طرح، مسابقات ورزشی، کتاب خوانی، دلنوشته، نقد فیلم کلاس های بصیرت افزایی، زیارت حرم و حرم شناسی، بازدیدهای علمی مسابقات ورزشی، تریبون آزاد، پرسش و پاسخ، کارگاه های آموزشی مشاوره ای و ازدواج و غیره را هم خواهیم داشت.
مدیر کل دانشجویان شاهد ایثارگر سازمان امور دانشجویان اظهار نمود: از آنجاییکه طول دوره محدود است به تعداد ساعات بیشتری نیازمند هستیم بدین منظور تلاش می نماییم دوره های تکمیلی را در سالهای آینده برگزار نماییم.
تقی زاده در مورد نحوه حضور دانشجویان در طرح ضیافت ایثار اظهار داشت: شاخص هایی برای انتخاب دانشجویان و ظرفیت مشخصی برای دانشگاه ها در نظر گرفته شد. در نهایت کلیه دانشجویان به ۱۰ کاروان تقسیم شدند که هرکاروان یک سرپرست دارد.
وی در انتها تصریح کرد: طرح ضیافت ایثار برای برادران از فردا ۲۷ تیر ماه شروع می شود و تا ۶ مرداد ماه ادامه دارد، برگزاری این طرح برای خواهران هم در ماه محرم صورت خواهد گرفت.


منبع:

1401/05/01
12:25:36
5.0 / 5
147
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است