مراسم نکوداشت دانش آموختگان بین المللی فردا

مراسم نکوداشت دانش آموختگان بین المللی فردا

دانشگاه فارسی: آئین نکوداشت دانش آموختگان بین المللی سراسر کشور از فردا ۲۱ تیر ماه با حضور رییس سازمان امور دانشجویان در مشهد مقدس شروع می شود.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان امور دانشجویان، آئین نکوداشت دانش آموختگان بین المللی سراسر کشور با هدف عمق بخشی در ارتباطات فرهنگی ملل در بستر فرهنگ غنی ایران اسلامی، تعمیق ارتباطات عاطفی، تقویت و استمرار بخشی به ارتباطات دانش آموختگان، در شهر مشهد همزمان با دهه امامت و ولایت و در کنار مضجع شریف علی ابن موسی الرضا «ع» و توسط اداره کل دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان و به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.
مراسم نکوداشت دانش آموختگان بین المللی دختر سراسر کشور از فردا ۲۱ تیر ماه شروع می شود و تا ۲۳ تیر ماه ادامه دارد. آئین نکوداشت دانش آموختگان بین المللی پسر سراسر کشور هم ۲۴ لغایت ۲۶ تیر ماه برگزار می گردد.
در این آئین که در صحن علی ابن موسی رضا «ع» برگزار می گردد دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان هم حضور خواهد داشت.
دانشجویان بین الملل از بیشتر از ۲۰ ملیت و ۴۳ دانشگاه در این آئین شرکت می کنند و برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی با نگاه تخصصی به دانشجویان بین الملل برای آنها طرح ریزی شده است.
این آئین سابقه برگزاری در سالهای گذشته را داشته است اما برای نخستین بار است که پس از دوران کرونا به این شکل و نگاه تخصصی به دانشجویان بین الملل برنامه ریزی شده است.


منبع:

1401/04/23
15:01:25
5.0 / 5
160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است