توسط نهاد رهبری در دانشگاهها؛

دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی و سیاسی

دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی و سیاسی

دانشگاه فارسی: دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با عنوان حلقه های میانی؛ حا میم برگزار می گردد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، این نهاد با همکاری تشکل های دانشجویی، نخبگان جوان، مراکز فرهنگی و دانشگاهی دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی با عنوان «حلقه های میانی؛ حا میم» را برگزار می نماید.
محور این دوره کتابهای:
طرح کلی اندیشه اسلامی
همرزمان حسین (ع)
خط امام (ره)
در این دوره آموزش های جانبی به صورت کارگاه های مهارتی، شامل مهارت ارتباط مؤثر، تکنیک های گفتگو و اقناع، مدیریت شبکه های اجتماعی، مدیریت زمان، تفکر نقادانه و سیستمی و نشست معرفتی شامل بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی، جریان شناسی دانشگاه امروز، مقایسه تطبیقی حکمرانی امیرالمومنین (ع) با جمهوری اسلامی عرضه می شود.
رویدادهای ایده پردازی، تورهای علمی، کرسی آزاداندیشی، اکران فیلم و مستند، گفتگو با مسئولین استانی، نشست با نخبگان علمی و دانشگاهی و برنامه های ورزشی و تفریحی هم بخشی از برنامه های این دوره است.
این دوره از پانزدهم تیر شروع شده و تا پانزدهم شهریور ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود و متقاضیان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی https: //www.nahad.ir/haamim رجوع کنند.


منبع:

1401/04/22
22:09:15
5.0 / 5
143
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است