رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم:

اعتبارات تغذیه دانشجویان باید بصورت کامل در همین بخش هزینه شود

اعتبارات تغذیه دانشجویان باید بصورت کامل در همین بخش هزینه شود

دانشگاه فارسی: رییس صندوق رفاه دانشجویان اعلام نمود: اعتبارات مربوط به تغذیه دانشجویان برای ارتقای رفاه دانشجویان و رفع مشکلات آنان در نظر گرفته شده و این اعتبارات بایستی بصورت کامل در همین بخش هزینه شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، نشست دبیران مناطق ده گانه دانشگاه های کشور، بمنظور هم اندیشی و بررسی مسائل رفاهی دانشجویان و ارائه نظرات و پیشنهادات در امتداد حل مشکلات رفاهی و توسعه کیفیت خدمات در رابطه با دانشجویان در محل سالن اجتماعات صندوق رفاه دانشجویان اجرا شد. دبیران مناطق ده گانه دانشگاه های کشور درباب بهبود کیفیت و تنوع غذای دانشجویان و تعمیر و مرمت خوابگاه های دانشجویان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مسعود گنجی اضافه کرد: اعتبارات مربوط به تغذیه دانشجویان برای ارتقای رفاه دانشجویان و رفع مشکلات آنان در نظر گرفته شده و این اعتبارات بایستی بصورت کامل در همین بخش هزینه شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان باتوجه به وام های در نظر گرفته شده برای ودیعه مسکن دانشجویان متأهل هم اشاره کرد: تاکید صندوق رفاه دانشجویان اجرای برنامه های حمایتی از دانشجویان متأهل در قالب ظرفیت های قانونی می باشد که باید برای ارتقا خدمات رفاهی نظرات دانشجویان نیز بوسیله دبیران مناطق به صندوق ارائه و در تصمیمات و سیاستگذاری ها لحاظ شود.
گنجی همین طور درباب ساخت خوابگاه های دانشجویی اظهار داشت: اگر بودجه کامل در تبصره ۳ و تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ به صندوق رفاه دانشجویان از طرف سازمان برنامه و بودجه تخصیص یابد دانشگاه ها در ساخت خوابگاه متاهلی در حد نیاز، هیچ مشکلی نخواهند داشت.
در این جلسه نماینده دانشگاه تبریز و دبیر منطقه ۳ کشوری ضمن تشریح طرح تاک، عنوان کرد: اجرای طرح غذاخوری های مکمل (تاک) سبب ایجاد رضایت بهتر در میان دانشجویان شده و به معرفی مزایای آن از قبیل تنوع منوی غذایی و کیفت بیشتر انواع غذاها و صرفه جویی این طرح برای دانشجویان اشاره نمود.
در این جلسه اعضای هیأت رئیسه صندوق و دبیران مناطق ده گانه به ارائه نقطه نظرات خود درباب ارائه بهتر خدمات رفاهی به دانشجویان پرداختند.
در اختتام نشست دکتر گنجی ضمن تشکر از دانشگاه های فعال در پیاده سازی طرح تاک؛ اظهار داشت: ارائه غذای باکیفیت، سلامتی دانشجویان را در پی دارد و صندوق رفاه دانشجویان آمادگی پذیرش انتقادات و پیشنهادات سازنده دانشجویان و دانشگاه ها را برای ارتقای سطح خدمات رفاهی را دارد و اطمینان دارد که نظرات دانشگاه ها در این خصوص می تواند به افزایش بهتر خدمات رفاهی به دانشجویان عزیز کمک نماید.


منبع:

1401/04/03
10:09:29
5.0 / 5
42
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است