معاون سازمان امور دانشجویان خبر داد؛

جلوگیری از جعل 100 درصدی مدرک با الکترونیکی شدن ثبت و استعلام

جلوگیری از جعل 100 درصدی مدرک با الکترونیکی شدن ثبت و استعلام

دانشگاه فارسی: معاون بورس و امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان اعلام نمود: الکترونیکی شدن ثبت درخواست ها و الکترونیکی شدن استعلام مدارک، نقش بزرگی در جلوگیری از جعل مدارک داشته است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، الکترونیکی شدن خدمات سازمان امور دانشجویان در قالب سامانه سجاد، سهولت در پیگیری و سرعت در خدمات رسانی به دانشجویان، دانش آموختگان و سایر دریافت کنندگان خدمت از این سازمان را به همراه داشته است.
در حال حاضر سامانه سجاد این سازمان خدمات ارزیابی مدارک تحصیلی را بصورت الکترونیکی انجام می دهد و مقرر است همین سامانه به زودی به سایر سامانه های خدمت متصل شود.
محمدجواد سلمان پور معاون بورس و امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره این که الکترونیکی شدن خدمات سازمان تا چه اندازه ای توانسته از جعل مدارک دانشگاهی پیشگیری کند اضافه کرد: بدون شک الکترونیکی شدن ثبت درخواست ها و الکترونیکی شدن استعلام مدارک، نقش بزرگی در جلوگیری از جعل مدارک داشته است.
وی اضافه کرد: بطور قطع اگر این روند الکترونیکی در تمام ابعاد کامل شود پیش بینی ما این است ۱۰۰ درصد جلوی جعل مدارک دانشگاهی را خواهد گرفت.


منبع:

1401/04/01
14:29:59
5.0 / 5
44
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است