مركز ملی فضای مجازی خبر داد:

استخراج مدل اقتصادی و مدیریتی سامانه شاد

استخراج مدل اقتصادی و مدیریتی سامانه شاد

به گزارش دانشگاه فارسی در اولین جلسه اجرایی سازی مصوبه شاد، مقرر شد تا الگوی چگونگی تعامل بین ذی نفعان مختلف آموزش مجازی با تکیه بر مدل اقتصادی و مدیریتی توسط وزارت آموزش و پرورش تهیه و به جلسه عرضه شود.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از مرکز ملی فضای مجازی، ششمین جلسه کمیته نظارت و راهبری شبکه اجتماعی دانش آموز (شاد) و اولین جلسه اجرایی سازی مصوبه شورایعالی فضای مجازی در دولت جدید، در مرکز ملی فضای مجازی برگزار شد.
در این جلسه گزارشی از میزان اجرای مصوبه «الزامات سامانه های الکترونیکی آموزش و پرورش و شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)» مصوب جلسه هفتاد و سوم شورایعالی فضای مجازی عرضه شد.
همچنین اعضای جلسه نقطه نظرات خویش را در زمینه اجرایی سازی این مصوبه عنوان کردند. ازاین رو گزارش، اهم موضوعات مطرح شده درمورد استفاده کمّی، میزان ترافیک، کیفیت سرویس دهی سامانه شاد، تداوم فعالیت سامانه شاد در روزهای پساکرونا و هم وضعیت به کارگیری دیگر خدمت ها و سامانه های آموزش مجازی موجود در کشور توسط وزارت آموزش و پرورش بود.
براساس این جلسه، مقرر شد تا الگوی چگونگی تعامل بین ذی نفعان مختلف آموزش مجازی با تکیه بر مدل اقتصادی و مدیریتی توسط وزارت آموزش و پرورش تهیه و به جلسه عرضه شود.
گفتنی است در این نشست «ابوالقاسم فیروزآبادی» رئیس مرکز ملی فضای مجازی، «یوسف نوری» وزیر آموزش و پرورش، «عیسی زارع پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، «مهدی اخوان» مدیرعامل شرکت همراه اول همراه با معاونان و کارشناسان دستگاههای یاد شده حضور داشتند.


منبع:

1400/10/22
12:41:54
5.0 / 5
307
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است