شب گذشته رخ داد؛

حضور شبانه رئیس دانشگاه شریف در خوابگاه

حضور شبانه رئیس دانشگاه شریف در خوابگاه

دانشگاه فارسی: به گزارش دانشگاه فارسی، رئیس دانشگاه شریف شب گذشته به خوابگاه طرشت ۳ رفت و در بازدید دو ساعته با برخی از دانشجویان خوابگاهی گفتگو نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، رسول جلیلی رئیس دانشگاه شریف شب گذشته به خوابگاه طرشت ۳ رفت و در بازدید دو ساعته با برخی از دانشجویان خوابگاهی گفتگو نمود.
رئیس دانشگاه شریف در ابتدا به محل توزیع غذا رفت و بعد از گفتگو در مورد روند و کیفیت توزیع شام و همینطور دریافت ماکارونی روزخرید برای خود، به نمازخانه خوابگاه رفته و با برخی از خوابگاهی ها در مورد موضوعات مختلف شریف گفتگو نمود.
مسائل در ارتباط با ممنوع الورودها، مشکلات دانشجویان ساکن شهرستان های اطراف تهران مثل ورامین و اسلامشهر که علیرغم دوری مسیر امکان گرفتن اتاق ندارند، چالش های اطلاع رسانی در دانشگاه، ضرورت برخورد با هر دو طرف درگیر در تجمعات اخیر، راه های بازگشت آرامش به خوابگاه، کیفیت پایین غذا خصوصاً وعده ی شام و چند مورد دیگر همچون مواردی بود که در این گفتگوی شبانه به آن پرداخته شد.
نهایتاً هم در مورد کیفیت غذا، قرار بر این شد که یک نظرسنجی از سمت معاونت دانشجویی منتشر شود و به بررسی وضعیت آن بپردازند و بعد از این گفتگو و بازدید از گیت های ورودی خوابگاه، این حضور دو ساعته حوالی ساعت ۱۰ شب به پایان رسید.

1401/09/08
14:55:46
5.0 / 5
271
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است