معاون دانشجویی وزارت بهداشت:

بودجه های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است

بودجه های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است

به گزارش دانشگاه فارسی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اظهار داشت: بودجه های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است و خیلی از توسعه زیر ساخت ها از سایر محل ها بوده است و از بودجه دانشجویی جدا بوده است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، همزمان با سفر رییس جمهور و هیأت دولت به استان هرمزگان دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز در سفری یک روزه به بندرعباس از بخش های مختلف حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بازدید کرد و در نشستی صمیمی با نهادهای دانشجویی و فعالان فرهنگی حضور یافت.
دکتر شیراوژن در جمع دانشجویان نهادهای دانشجویی و فعالان فرهنگی با اشاره به این که کارهای دانشجویی و فرهنگی ارتباط دو سویه با هم دارند، اظهار داشت: بودجه های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محدود است و خیلی از توسعه زیر ساخت ها از سایر محل ها بوده است و از بودجه دانشجویی جدا بوده است.
وی با اشاره به بازدید از حوزه ورزش و برخی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار داشت: تعدادی از دانشگاه ها حتی همین امکانات بدنسازی و مجموعه ورزشی را هم ندارند.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اشاره کرد: کارهای فرهنگی باید با تمرکز بر انجام کار با هزینه کمتر باشد و بگفته حضرت آقا در این کارها بیشتر از امکانات، اراده ی قوی لازم است.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در پاسخ به مطالبات نمایندگان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار داشت: مجموعه کارهای دانشجویان در دانشگاه برای کسب تجربیات و افزایش روحیه خدمت رسانی به مردم است.


منبع:

1400/10/27
23:14:46
5.0 / 5
283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است